SERIA CELEBRITY KAWIOR I ALGI

Seria nowoczesnych kosmetyków oparta na wysokiej jakości surowcach, które są doskonałym źródłem łatwo przyswajalnych i niezwykle cennych naturalnych substancji biologicznie czynnych.Synergistyczne działanie: kawioru, alg, ceramidów roślinnych oraz innych niezwykle cennych substancji aktywnych na cerę:
oczyszcza ją, uelastycznia, bionawilża, regeneruje, stymuluje procesy komórkowe.

CELEBRITY EMULSJA STYMULUJĄCA ODCHUDZANIE Z KOMPLEKSEM ANTYCELLULITIS

Zawiera kawior, algi oraz roślinny kompleks anticellulitis. Lekka, dobrze wchłaniająca się emulsja o potrójnym działaniu:

  1. pobudza system naturalnego wyszczuplania,
  2. zmniejsza widoczność cellulitis,
  3. poprawia strukturę skóry, pojędrnia ją, znacznie nawilża, wygładza, tworzy delikatny film ochronny.

Regularne stosowanie emulsji powoduje już po dwóch tygodniach wyszczuplenie sylwetki w miejscach stosowania preparatu. Efekt przyspiesza stosowanie mydła CELEBRITY z mielonymi algami.

CELEBRITY MASECZKA LIFTINGUJĄCA .

Zawiera ceramidy, wyciągi z kawioru i alg morskich oraz prowitaminę B5.Przeznaczona do intensywnej pielęgnacji 1-2 razy w tygodniu dla skór z deficytem wody, rozszerzonymi naczyńkami oraz skóry mieszanej. Efekt jest natychmiast widoczny. Należy nanosić maseczkę obficie na twarz, szyję i dekolt, po 15 minutach przetrzeć wilgotnym wacikiem nasączonym tonikiem CELEBRITY KAWIOR I ALGI.

Zalecana dla Pań powyżej 30 roku życia.

MYDŁO SPECJALNE CELEBRITY

Mydło z kompleksem antycellulitis i zmikronizowanymi algami. Zmikronizowane algi regulują gospodarkę wodną
i tłuszczową. Zalecane w profilaktyce cellulitis i przy odchudzaniu. Najlepsze rezultaty daje regularne stosowanie mydła codziennie przez okres 30
dni.

CELEBRITY KREM ODŻYWCZO-REGENERACYJNY

Krem przeznaczony jest do intensywnej pielęgnacji dla osób powyżej 30 roku życia o cerze suchej, normalnej i mieszanej. Biologicznie czynne składniki serii oraz Repair Complex natłuszczają skórę, intensywnie bionawilżają, pobudzają fotozniszczone komórki skóry do samoregulacji, opóźniają starzenie, spowalniają powstawanie zmarszczek, działają liftingująco. Skóra jest elastyczna, napięta, gładka, o dobrym kolorycie.

CELEBRITY KREM NAWILŻAJĄCY

Efektem działania kremu jest nawilżona, młoda i jedwabista skóra. Stosować rano i wieczorem na twarz i szyję. Intensyfikuje przemianę wewnątrzkomórkową, spowalnia proces utraty wody, powstawania zmarszczek, chroni przed szkodliwym wpływem środowiska.
Wyciąg z kawioru hamuje procesy starzenia, nawilża. Wyciąg z alg morskich chroni skórę przed starzeniem, wiąże szkodliwe produkty przemiany materii. Długotrwale nawilża. Ciekłe kryształy ceramidów wypełniają warstwę rogową, spowalniają proces powstawania zmarszczek.

Zalecany dla Pań powyżej 30 roku życia.

MYDŁO SPECJALNE Z ALGAMI NA MUSZLI NATURALNEJ